Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Meist 

1994. aastal asutatud AS Fortem Grupp on kogu oma tegevuse jooksul spetsialiseerunud eelkõige kõrgetasemeliste ning isikupäraste köögimööblikomplektide valmistamisele. Firma pikaajaliste kogemustega töötajad on kogu tegutsemisaja jooksul püüdnud kõigiti saavutada maksimaalset mobiilsust, et tagada ka kõige nõudlikumate tellijate rahulolu. Pideva arenguga on saavutatud oma kindel koht Eesti köögimööbli turul ning välja arendatud oma esindajate võrk kõigis suuremates linnades. Erilist tähelepanu on pööratud kõigi aastate jooksul kasutatavate materjalide kvaliteedi ning keskkonnaohutuse vastavusele kaasaja nõuetele.

Erilise tähelepanu alla on võetud viimastel aastatel ka klienditeenindamise parandamine ning mugavdamine. Selleks on võetud kasutusele Baltimaades ainulaadse fotorealistliku köögimööbli projekteerimise programm, mis oluliselt parandab klienditeenindust ning uute võimaluste arendamist. Tänu antud programmile on võimalik näha oma tulevast mööblit võimalikult realistlikes värvides ning tema asetust elukohas.

Kokkuvõttes ongi kogu tegevus üles ehitatud ainsal eesmärgil - võimalikult laialdaste võimaluste pakkumine ning iga kliendi individuaalse teenindamise tagamine.

Kõik õigused kaitstud 2008 - 2020