Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

F. A. Q. (sageli esitatavad küsimused) 
Võite esitada meile ükskõik missuguse teile huvi pakkuva küsimuse.
Võimalik, et sellele on juba vastatud, seepärast vaadake enne küsimuse esitamist läbi ka olemasolevad vastused.

Öelge palun, kas garantiiaega arvestatakse mööbli kohaletoimetamise või kokkupaneku ajast?
Köögimööbli paigaldamist loetakse garantiiaja alguseks juhul, kui selle paigaldas selle salongi mööblipaigaldajate brigaad, kust te mööbli ostsite.Kui ostja paigaldab mööbli iseseisvalt, loetakse garantiiaja alguseks köögi ostjale toimetamise päeva.

Kui sageli tuleks köögimööblit vahetada ja kas mööblile kehtib ka garantiiaeg?
Köögimööbel peab vastu pikki aastaid ning selle kasutusaeg ei sõltu ainuüksi mööbli kvaliteedist, vaid ka teist endast ja sellest, kui õigesti te mööblit kasutate ja selle eest hoolt kannate. Statistika andmetel vahetavad inimesed köögi välja 5-10 aasta tagant. Näiteks itaallased, keda peetakse suurteks esteetideks ja köögimoe asjatundjateks, peavad õigeks vahetada köögisisustust iga 5-6 aasta tagant, kusjuures mitte mööbli kehva kvaliteedi tõttu, vaid stressi ja üksluisuse vastu võitlemiseks. Meie omalt poolt lubame, et meie mööbel peab tõrgeteta vastu kuni 10 aastat. Ametlik garantiiaeg on 2 aastat, nagu see on kogu maailmas kombeks.

Missugune peaks teie meelest olema ideaalne köök - funktsionaalne, ilus, vastupidav, mugav vms?
Kõik sõltub sellest, missugune on teie köögi otstarve: on see suhtlemispaik, toiduvalmistamise koht või mõeldud rohkem prestiiži ja imago jaoks. Oluline on ka see, mitu inimest kööki kasutab ja kui sageli seal toitu valmistatakse. Ent kindlasti on ideaalse köögi olulisteks teguriteks kvaliteet ja mugavus.

Venemaa Euroopa-osas on köökide hinnad enam-vähem sarnased. Teistes piirkondades võivad hinnad kõikuda sõltuvalt asukohast ja osutatavate lisateenuste hulgast.

Millised on köögimööbli valmistamistähtajad?
Valmistamistähtaeg sõltub otseselt sellest, millise mudeli te valisite. Värvitud ja lakitud pindadega mudelite valmimisajad on pikemad, sest nende tootmisprotsess on palju keerulisem ja mitmeastmelisem. Valmistamisajad sõltuvad ka teie valitud elementidest: eritellimuse alusel valmistatavad mittestandardsed elemendid võivad tarneaega pikendada. Nimetatud asjaoludest sõltuvalt võib köögi valmimisaeg kõikuda 20 päevast 1,5 kuuni. Nimetatud ajale peab olenevalt teie elukohast lisama 5-10 päeva kauba kohaletoimetamiseks.

Kas kujundusprojekti koostamine on tasuline teenus? Kui jah, siis kui palju see maksab?
Meie salongide juhatajad ja disainerid aitavad teil teie tulevase köögimudeli osas selgusele jõuda, valivad oskuslikult välja sisseehitatava tehnika, mööbli ja aksessuaarid, arvestades kogu teie mööblikomplekti stilistikat ja värvilahendusi, ning koostavad teile tasuta kujundusprojekti, mis vastab maksimaalselt teie soovidele.

Kas kööki on võimalik osta järelmaksuga? Kas köögi eest on võimalik tasuda sularahata arvelduse korras?
Üksikasjalikumat teavet krediidivõimaluste, tähtaegade, esimese sissemakse, krediidi suuruse ja sularahata arvelduse võimalustest saate kõigist meie toodangut pakkuvatest salongidest. Kaupluste aadressid ja telefonid leiate rubriigist „Kontaktid".

Kas eraisikul on võimalik osta kööki otse tehasest?
Igas suhtes eduka ostu eelduseks on pöördumine vahetult salongi juhataja või disaineri poole. Ainult nii saame me pakkuda teile meie firmateenindust, mis hõlmab teie köögi professionaalset mõõtmist, mille käigus võetakse arvesse kõiki nüansse (gaasi- ja veeühendused, seinte ja aknalaudade eripära jms), koostatakse mitu kujundusprojekti varianti, lahendatakse jooksvalt kõik tekkivad küsimused ja kavandatakse kujundusprojekti muudatused. Tänapäevane köök on keeruline toode, seepärast peavad selle kohaletoimetamise ja kokkupanekuga tegelema professionaalid - see tagab teie köögi kvaliteedi ja pika eluea. Meie köögistuudiote juhatajad võtavad enda kanda kõik teenindus- ja kontrollfunktsioonid. Peaksite pöörduma ükskõik missugusesse meie toodangut pakkuvasse salongi oma kodulinnas. Rubriigis „Kust osta" on ära toodud meie edasimüüjate üksikasjalikud aadressid ja lahtioleku ajad.

Kõik õigused kaitstud 2008 - 2020