Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

JOOKSVA MEETRI HIND
Köögi hinnast rääkides kasutavad paljud köögimööbli müüjad ja ostjad mõistet „jooksva meetri hind“. Mida see väljend tähendab?
Köögimööbli „jooksva meetri“ mõtlesid köögimööbli müüjad välja selleks, et lihtsustada ostjatega suhtlemist. Küsimusele „Kui palju see köök maksab?“ vastatakse teile tavaliselt: „300 t-ü1 jooksev meeter“. Üksikasjalikumate arvutuste tegemisel selgub pahatihti siiski, et nn jooksva meetri hind tõuseb 1,5–2 korda. Miks see nii on? Teile nimetatakse jooksva meetri baasmaksumus, kuhu on lülitatud KÕIGE ODAVAMATE köögimoodulite maksumus ning mis mõnikord ei sisalda isegi käepidemete, soklite, lauaplaadi, seinapaneeli vms hinda. Ühesuguste mõõtmetega mööblielementide maksumus võib olla erinev. Nii näiteks erinevad ühe kapiuksega köögikapi ja viie väljatõmmatava sahtliga köögikapi hinnad ühesugustest mõõtmetest hoolimata 1,5–2 korda.
Seepärast peame teid hoiatama, et suurus „ühe jooksva meetri hind“ ei ole tellimusköökide individuaalsel valmistamisel eriti täpne mõõtühik. Köögi hinnakujunduse aluseks on konkreetse kujundusprojekti maksumus.

KUIDAS VÕIMALIKULT ODAVALT LÄBI SAADA?
• Köögimoodulite ehitus
• Mida lihtsama ehitusega on köögimoodulid, seda odavam on teie mööbel.
• Köögimoodulite laius
• Mida rohkem on laiu köögielemente, seda odavam on teie köögimööbel (üks 80 cm laiune kapp on odavam kui kaks analoogse ehitusega 40 cm laiust kappi).
• Klaasustega köögimoodulid
• Mida vähem on klaasustega mooduleid, seda odavam on mööbel. Klaasustega kapid on analoogsetest samade mõõtmetega tavaustega kappidest kallimad. Kaldservaga klaasi või vitraažklaasi kasutamisel tõuseb kapi hind veelgi.
• Tarvikud
• Mida odavamad on tarvikud, seda odavam on kogu mööbli üldmaksumus. Siiski ei soovita me teil seda kokkuhoiuvõimalust kasutada, sest ehkki kvaliteetsed tarvikud maksavad rohkem, tagavad need teie köögimööbli kvaliteedi ja vastupidavuse.

Kõik õigused kaitstud 2008 - 2020